О СТО

Так як Одеса переповнена автомобілями, які вимагають регулярного обслуговування, з першої нашої станцією ми вибрали курс на професійне і якісне обслуговування машини. Ми не займаємося реставрацією деталей, ми обслуговуємо автомобілі з гарантією якості.

Технічний центр «ATCO» спеціалізується на обслуговуванні автоматичних коробок передач легкових транспортних засобів усіх марок і виробників - США, Франція, Німеччина, Японія, Корея, Китай, Росія, Іспанія, Італія.

Обслуговування АКПП проводиться виключно фахівцями вищої кваліфікації за допомогою сучасного обладнання і сертифікованих деталей. Завдяки інноваційним технологічним розробкам та накопиченому досвіду, ми постійно пропонуємо доступні ціни та нові рішення проблем будь-якої складності.

 Автоматична коробка є складним механізмом, тому вона потребує грамотного та вивіреному підході.

 

Діагностика

Абсолютно будь-які ремонтні заходи, пов'язані з таким вузлом, як коробка передач, починаються з діагностики. Вона складається з таких кроків:

 1. Візуальний огляд. Перевіряється рівень і якість робочої рідини і трансмісійного масла. КПП перевіряється на наявність явних дефектів і ознак розгерметизації.
 2. Тест-драйв. Пробний заїзд дозволяє оцінити функціональний стан коробки передач, а також перевірити кожен режим роботи індивідуально.
 3. Електронна діагностика. Проблема може полягати не в механічної частини агрегату, а в ланцюгах. Для цього використовується комп'ютер, який зчитує коди помилок. На підставі перевірки температури робочого середовища і показань сенсорів механік отримує підказку.
 4. Візок діагностика. Трудомістка і копітка процедура, яка полягає в перевірці тиску в коробці передач. Подібний захід допоможе визначити хід подальшого ремонту механізму.

Після діагностики з клієнтом узгоджується варіант ремонтних заходів або заміна окремих компонентів і додаткового обладнання. У деяких випадках для якнайшвидшого і вірного визначення несправності може знадобитися перевірка і заміна всіляких датчиків і інших елементів системи.

Капітальний ремонт АКПП

Станція технічного обслуговування легкових автомобілів « ATCO » здійснює комплексний ремонт АКПП:

 • демонтаж коробки передач з транспортного засобу;
 • розбирання вузла, що дозволяє виявити приховані дефекти, по типу відколів, мікротріщин;
 • узгодження ремонтних заходів з замовником та затвердження вартості;
 • усунення дефекту;
 • збірка коробки;
 • перевірка гідротрансформатора;
 • при необхідності перевірка радіатора охолодження;
 • установка коробки передач на авто;
 • огляд пов'язаних з КПП електронних вузлів;
 • настройка і адаптація коробки передач;
 • обкатка транспортного засобу в різних режимах.

Ремонт АКПП

Компанія « ATCO » пропонує рішення проблем широкого спектра, які пов'язані з функціонуванням автоматичної коробки перемикання передач. Виробник, марка та модель автомобіля великого значення не має – ми успішно обслуговуванням машини, і нам під силу знайти і усунути будь-який дефект.

Досвідчені і відмінно навчені працівники технічного центру, поряд з інноваційним обладнанням, ефективно і оперативно дозволять поломку будь-якого виду.

Наші послуги

 1. Діагностичні процедури. Дослідження вузла проводиться за участю сучасного комп'ютерного обладнання. Спеціаліст визначає слабкі місця КПП, оцінює складність і масштаб необхідних робіт, а також розраховує приблизну ціну відновлювальних заходів.
 2. Демонтаж. При виникненні проблем коробка передач знімається.
 3. Дефектовка. Розбирання, промивання і просушування КПП дозволить визначити, які деталі потребують заміни, а які неможливо відремонтувати.  
 4. Заміна технічних рідин. Наші майстри використовують тільки високоякісні масла від провідних світових виробників.
 5. Збірка і обкатка. На завершення коробка перемикання передач збирається і перевіряється на працездатність.

Сервіс « ATCO » здійснює виключно якісну діагностику, ремонт і обслуговування АКПП. У роботі ми використовуємо сертифіковані і оригінальні запчастини. Це дозволяє надавати гарантії, як на роботу механіків, так і на самі запасні частини.

 
Цей список основних робіт, які ми проводимо на даному СТО. Автосервіс     ATCO   береться виконувати ті роботи, на які надає 100% власну гарантію.
 
Наше СТО на окружній не проводить реставрацію старих деталей, не встановлює деталі з розборок і розбитих автомобілів. Тільки якісні, сертифіковані запчастини і рідини.
 
Завдяки тому, що автосервіси   ATCO   мають загальний склад запчастин, клієнти в найкоротші терміни отримують замовлення запчастини прямо в ремонтну зону, де майстер робить заміну старої деталі на нову. Цей процес економить багато часу і позбавляє від енерго-витратного підбору запчастини та її покупки, доставки.

 

atco.com.ua Українськаatco.com.ua на Русском
373 (22) 60-61-08
+380 (987) 32-78-02
+380 (487) 09-09-00
Pune o întrebare

Adresați întrebarea dumneavoastră sau descrieți pe scurt situația în care aveți nevoie de ajutorul nostru. Noi foarte rapid vă vom contacta :-)

Înscrieți-vă pentru o consultație

Adresați întrebarea dumneavoastră sau descrieți pe scurt situația în care aveți nevoie de ajutorul nostru.
Noi foarte rapid vă vom contacta:-)

Data și ora vizitei dorite:
Надіслати
atco.com.ua Українськаatco.com.ua на Русском
Meniu
+380 (666) 99-92-25
Одесская область
Приёмная СТО:
+380 (666) 99-92-25
+380 (987) 32-78-02
+380 (487) 09-09-00