Ремонт акпп

Ремонт акпп

Важливим аспектом успішності і економічності процедур по відновленню коробки передач є своєчасність звернення до професійний сервісний центр. При капітальному ремонті АКПП ціна може включати комплексну заміну деталей.

 

Попередня діагностика. Проводиться зовнішній огляд і тестування роботи вузла, визначається рівень і стан масла. При наявності характерної для сучасних АКПП електронної системи управління проводиться зчитування списку кодів помилок.

Демонтаж і ремонтні процедури. У процесі ремонту автоматичної коробки передач, як і механічної, вузол розбирають, всі елементи, включаючи диференціал, фрикційні диски, масляний насос, манжети, сальники, опорні підшипники, ретельно тестують. При виявленні поломок деталі відновлюють або змінюють на нові аналоги.

Заміна масла. Зазвичай ремонту коробки передач передбачає повну заміну масла, марка і тип якого підбирається персонально для кожного автомобіля, відповідно до рекомендацій виробників техніки.

Процедури по комп'ютерній діагностиці і відновленню коробки передач механічного або автоматичного типу коректно і швидко проведуть в нашому СТО. Точна діагностика, сучасне оснащення цехів, використання якісних комплектуючих і професіоналізм персоналу забезпечать оперативний і ефективний ремонт КПП.

Наше СТО також пропонує своїм клієнтам комплексну діагностику двигуна, діагностику автомобіля перед його покупкою або заправку кондиціонера. У разі необхідності ми також проводимо капітальний ремонт двигуна, ремонт рульових рейок і проточку гальмівних дисків без їх зняття

atco.com.ua Українськаatco.com.ua на Русском
373 (22) 60-61-08
+380 (987) 32-78-02
+380 (487) 09-09-00
Pune o întrebare

Adresați întrebarea dumneavoastră sau descrieți pe scurt situația în care aveți nevoie de ajutorul nostru. Noi foarte rapid vă vom contacta :-)

Înscrieți-vă pentru o consultație

Adresați întrebarea dumneavoastră sau descrieți pe scurt situația în care aveți nevoie de ajutorul nostru.
Noi foarte rapid vă vom contacta:-)

Data și ora vizitei dorite:
Надіслати
atco.com.ua Українськаatco.com.ua на Русском
Meniu
+380 (666) 99-92-25
Одесская область
Приёмная СТО:
+380 (666) 99-92-25
+380 (987) 32-78-02
+380 (487) 09-09-00